Biz Kimiz

Biz Kimiz

Dünyanın her yerinde her an ve her koşulda, her türlü ihtiyacınızda sizlere yardım etmemizi ister misiniz?

Hakkımızda

Allianz Global Assistance Türkiye, Allianz Group’un çatısı altında 1997 Yılı Mart Ayından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermektedir. O tarihten itibaren Allianz Global Assistance Türkiye'de 'insanlara yardım' misyonunu devam ettirmektedir.

Dünyada Allianz Global Assistance

1950 yılında ELVIA seyahat sigortası şirketiyle İsviçre'de başlayan 'yardım' misyonumuz 1974 yılında Fransa'da Mondial Assistance olarak yepyeni bir boyut kazandı ve 1995'de Mondial Assistance bu misyonu Allianz çatısı altında devam ettirmeye karar verdi. 2010'da Mondial Assistance ismini Allianz Global Assistance olarak değiştirme kararı aldı ve 2014'de Mondial Assistance Türkiye varlığını Allianz Global Assistance Türkiye olarak sürdürmeye başladı.

Allianz Global Assistance Lokasyonları

Allianz Global Assistance 34 ülkede 12,000’den fazla çalışan ve 400.000’den fazla tedarikçi ile hızlı, anında, kesintisiz ve kalite odaklı hizmet vermektedir. Allianz Global Assistance tüm dünyada yaygın servis ağı ile her zaman ve her yerde ihtiyacınız olan desteği sağlar.

Yaşanmış Hikayeler

Allianz Global Assistance yıllardır tüm müşterilerine en zor anlarında zaman ve mekan ayırt etmeksizin hizmet vermektedir. Bu hizmetler bazen müşterilerimizin hayatlarının dönüm noktaları olmuşlardır.