Hakkımızda

Hakkımızda

Allianz Global Assistance Türkiye

Allianz Global Assistance Türkiye

Allianz Global Assistance Türkiye, Allianz Group’un çatısı altında ve Allianz Global Assistance grubun bir parçası olarak 1997 Yılı Mart Ayından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz, Allianz Global Assistance grubun insanlara yardım etme ve müşteriye özel çözümler oluşturma ilkesine odaklanarak Türkiye'deki güçlü hizmet ağı ve global tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir hizmetler geliştirmektedir.

Allianz Global Assistance Türkiye olarak önde gelen kurumlar ile işbirliği içerisinde çalışıp yılın 365 günü 7/24 faaliyet gösteren çağrı merkezi desteğimiz ile otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık & yaşam, seyahat & eğlence alanlarında son kullanıcılara hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Bilgiler

AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'nin merkezi Büyükdere Caddesi, Enka Binası NO:108 Kat:10 EsentepeŞişli İstanbul'da olup şirketin Antalya Ofisi Liman Mah. 2. Cadde No:34 K:1 D:3 Antalya adresinde faaliyet göstermektedir.

AWP Servis Hizm. Aş. Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi'ne bağlı olup vergi Sicil Numarası 7520052831 ve Ticaret Sicil Numarası 367361'dir. Şirketin taahhüt edilen sermaye tutarı 206.785 TL ve ödenen sernaye tutarı 206.785 TL'dir.

AWP Servis Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu ÜyeleriYönetim Kurulu Başkanı

Laurence Maurice

 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Erik Andreas Heusel

 

Yönetim Kurulu Üyesi

Remi Henri Dominique Marie Grenier


 

AWP Servis Hizmetleri A.Ş İdari Kadrosu


Erik Heusel
Genel Müdür

Esra GENÇ
Finans & Mali İşler Direktörü
 

Merve Tolan
Satış Direktörü

 
Ali Salt
Operasyon Direktörü