Markalarımız

Allianz Partners, sizi dinler, ihtiyaçlarınızı anlar, çıkarlarınızı en iyi şekilde değerlendirir ve hedeflerinize ortak olur. Bu hedeflere ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan çözümleri sağlar ve yaratıcı fikirlerle işinizi geliştirmenize yardımcı olur. Her bir hizmetimizin ilgili olduğu iş koluna göre alanında uzmanlaşmış markalarımızla geleceğinizi ve sizi koruyan uzun süreli, güvene dayalı ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Allianz Assistance, Allianz Automotive, Allianz Care, Allianz Travel ve Mondial Assistance olarak 5 güçlü ürün markamızın gücünden ve başarısından yararlanarak iş ortaklarımızın müşterilerine en iyi koruma çözümlerini ve hizmetleri sunmalarında yardımcı oluyoruz.

 

 


Kurulduğu yıldan bu yana Allianz Assistance verdiği yüksek kaliteli hizmet ve sağlayıcılar ağı sayesinde global bir varlık geliştirdi. İnsanlara 60 yılı aşkın süredir yardım eden Allianz Assistance, yardım sektöründe küresel bir liderdir.

 

 


Allianz Otomotiv, otomotiv endüstrisinin sigorta ve mobilite hizmetlerinin sunumunda lider stratejik ortağıdır. Allianz Otomotiv, otomotiv endüstrisi ile işbirliğini tanımlamak, otomotiv üreticileri ve mobilite sağlayıcıları ile ortaklıklar oluşturmak için kuruldu. Şu anda 30'dan fazla ülkede 40'ın üzerinde araba markasıyla ortak çalışıyoruz. İş ortaklarımız, motor sigortaları, garanti, yol yardım ve tamamlayıcı asistans ürünleri alanlarında özelleştirilmiş ürün ve servis çözümleri portföyümüzden seçim yapabilir.

 

 


Allianz Partners'ın sağlık ve yaşam uzmanı Allianz Care, dünya çapında organizasyonlara ve ortaklarımıza sağlık, yaşam ve maluliyet sigortası, bir dizi sağlık ve koruma hizmeti sunmaktadır. Özel bireylere ve ailelere de yönelik bir çok uluslararası ve bölgesel sağlık planı da servislerimiz arasında bulunmaktadır.

 

 


Allianz Partners markası Allianz Travel seyahat sigortasında her zaman öncü ve lider olmuştur. İsviçre'de Elvia Seyahat Sigortası'nın kurulduğu 1950 yılından bu yana, insanlara yardım etmenin uzun tarihinin temelleri üzerine kuruldu. Bugün, hedeflerine, seyahat türüne veya süresine bakılmaksızın, müşterilerini veya çalışanlarını koruyan ve bakım yapan özel, kapsamlı, esnek seyahat çözümleri tasarlamak için pek çok farklı iş ortağımızla işbirliği yapıyoruz. Ortaklarımız seyahat acentelerini, online seyahat acentelerini, havayollarını, resortları, etkinlik bileti acentelerini, üniversiteleri, şirketleri ve kredi kartı şirketlerini içermektedir.

 

 

Mondial Assistance, müşterilerinin beklentilerini karşılayan yenilikçi ve yeni tekliflerin geliştirilmesinde uzmanlığını kanıtlamış Allianz Partners'ın araç, konut ve iş yerinde meydana gelebilecek durumlarda sağlanan acil yardım hizmetleri ile seyahat, sağlık hizmetleri ile ilgili tedarikçi ilişkilerini düzenleyen markasıdır.