Neden Biz?

Hem global  hem yerel hem de dijitaliz

Her geçen gün sınırları daha çok zorluyoruz. İlgilendiğimiz sektörlerdeki dijital dönüşüme uygun stratejik dijital yatırımlarımızla dünya çapında yenilikçi asistans ve bakım sağlıyoruz. Sahip olduğumuz en büyük gücün, farklı ve tek olmamız, her gün sınırları zorlama ve yenilik yapma kapasitemizin olması, hizmet verdiğimiz partnerlerimiz ve ortaklarını derinlemesine anlamamız olduğuna inanıyoruz. Stratejik bir ortak olarak partnerlerimizin işlerini büyütmelerine, markalarını güçlendirmelerine, müşterilerinin ve çalışanlarının ihtiyaçlarını tam olarak anlamak için çalışmalarına müşteri merkezli bir yaklaşımla yardımcı oluyoruz.

Uzmanlık alanları farklı 5 ticari markamızın güveni, onları yönlendiren ekiplerimizin  paylaştığı ortak misyon ve değerler, sürekli inovasyon taahhüdü, hem coğrafi hem dijital global erişim ağı ve müşteri odaklı yaklaşımımızla iş ortaklarımıza nerede olursa olsun bir çözüm dünyası sunuyoruz.

 

Allianz Partners'da, her zaman, her yerde, özen ve cesaret gösteriyoruz.

Asistans hizmetlerinde dünya lideri olan Allianz Partners, herhangi bir sorunu olabildiğince çabuk ve hızlı bir şekilde değerlendirmek ve etkili bir şekilde çözmek için burada. Böylece iş ortaklarımıza, rakiplerinden farklılaşmaları, müşteri sadakatini arttırmaları ve sonuç olarak müşterileriyle katlanarak gelişen ilişkiler kurmalarında yardımcı oluyoruz

 

Yeniliği her zaman ön planda ve merkezde tutuyoruz

Her iş kolunda olan uzmanlığımızı daha da ileriye taşıyabilmek ve güçlendirmek için kurduğumuz inovasyon merkezlerimiz sayesinde telematik (gerçek zamanlı veri aktarma ve izleme teknolojileri sistemi), elektro-mobilite, teknik beceriler,  mühendislik, yenilikçi iş modelleri, hizmetler ve kolaylaştırılmış süreçler kapsamında gün geçtikçe tüketici yaşam tarzını önemli ölçüde etkileyecek ve böylece gelişmemize yardımcı olabilecek trendleri belirliyor, önemli bakış açıları ve yeni stratejiler elde ediyoruz.

 

Dijital müşteri deneyimini kucaklıyoruz

Standart metaların ötesine geçen yüksek kaliteli, katma değerli hizmetler geliştirmeye kararlıyız. Yol yardım, ikame araç, sağlık ve seyahat asistans alanlarında müşteri yolculuğunu akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar üzerinde dijitalleştirmek ve basitleştirmek için çalışmalar yapıyor, gerçek zamanlı yardım için öncü uygulamalar geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Farklı bir partner portföyü

İş ortakları portföyümüz oldukça uzun ve çeşitli: Otomotiv OEM'leri, üreticileri, havayolu ve nakliye şirketleri, imalat ve madencilik şirketleri, seyahat acenteleri ve seyahat operatörleri, telekom şirketleri, perakendeciler ve hareketlilik sağlayıcıları, sigorta şirketleri ve banka sigortacıları, brokerlar, oteller, tatil köyleri, ilaç laboratuvarları, etkinlik bileti dağıtıcıları, etkinlik organizasyon şirketleri, araç kiralama ve filo firmaları, IGO'lar ve STK'lar, gıda ve içecek şirketleri, yasal ve mali hizmet şirketleri, petrol ve gaz şirketleri, inşaat şirketleri ve paylaşım ekonomisi, bireyler ve aileler... Gördüğünüz gibi bizde sınır yok!