Allianz Partners'da Çalışmak

Seçme ve Yerleştirme, Allianz Partners Türkiye'nin, çalışılmak istenen şirketlerden biri olma ve yüksek performans gösteren bir organizasyon kültürü yaratma hedefine ulaşma açısından en önemli süreçlerden birisidir.

En iyi yetenekleri şirketimize çekmek ve onları şirket bünyemize kazandırma amacıyla işe alım-yerleştirme süreçlerimizde de değerlerimize uygun olacak şekilde özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulamaktayız.

Müşterilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak ve onlara eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatmak üzere çalışan Allianz Partners Türkiye çalışanları "Önemsemek, Takımdaşlık, Şeffaflık ve Çeviklik" değerlerimiz doğrultusunda hareket eder. Bu nedenle aramıza katılmak isteyen yeni çalışma arkadaşlarımızın da aynı değer ve ilkerleri benimsemesini bekleriz.

Buna ek olarak özgüvenli, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve sorgulayıcı, ekip çalışmasına uyumlu, değişime ve gelişime açıklık adaylarda aradığımız diğer yetkinliklerdir.

Allianz Partners Türkiye'ye başvurularınızı;  www.kariyer.net ya da LinkedIn sayfamızdan yapabilirsiniz.

Şirketimizin işgücü planlaması doğrultusunda açılan pozisyonlarımıza başvuruları sosyal medya hesaplarımızdan ya da çalışanlarımız tarafından “Tam Senlik” programımız kapsamında yapılan önerilerden toplar, ilgili pozisyon için aranan gerekli nitelik/deneyimlere uygun adaylardan bir havuz oluştururarak işe alım sürecimizi başlatırız.

Değerlendirme sürecimizde genel olarak;

CV tarama süreci olumlu olan adaylarla e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilir. Bu e-postada üzerinden adaylar bazı sorulara yönlendirilir ve olumlu sonuçlanan adaylar "Yetkinlik Bazlı Mülakat"a davet edilirler. Bu mülakat sürecinde aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilir.

Gerekli pozisyonlarda "İngilizce Seviye Tespit Sınavı” ve/veya “Kişilik Envanteri" uygulanmaktadır.

Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.