Konut & İşyeri Asistans

Evlerimiz veya işyerlerimiz büyük olasılıkla en önemli varlıklarımızdan biridir ve onlara gelecek zarar, yıkım veya hasar maliyetli ve yıkıcı olabilir. Konuttaki tadilat, mini onarım hizmetleri, özellikle acil yardım kapsamına giren çilingir-tesisatçı-camcı-elektrikçi organizasyonuna uzanan geniş kapsamlı asistans, ev ve işyeri çözümlerimiz ihtiyaç duyduklarında müşterilerimize sunulmaktadır. İster bir taşkınlığı durdurmak için bir tesisatçı bulmak isterse kapıda kalınma durumlarında bir çilingir bulmak gibi stresli acil durum müdahaleleri için olsun, bu durumlarda asistans için haftanın 7 günü 24 saat aktif olan acil durum hattımıza yapacağınız bir çağrı yeterlidir. Allianz Assistance sertifikalı hizmet sağlayıcı ağıyla 7/24 erişim sağlamak için en son teknolojileri kullanır. Sorumlu müşteri temsilcimiz, müşterinin sorununu çözmek için gerekli her şeyi yaparak, ustaların veya servis sağlayıcılarının, hafta sonları bile olsa, hasarı onarmak için hızlı bir şekilde yönlendirilmesini ve müşterinin probleminin ekstra para harcamadan hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

Çok kanallı çözümlerimiz sayesinde, müşterilerinizle her durumda en iyi şekilde ilgilenilmesini sağlıyoruz. Aynı şekilde, uçtan uca müşteri hizmetleri modelimiz, müşterilerinizin en çok ihtiyaç duydukları anlarda kişisel, hızlı ve güvenilir çözümler almasını garanti etmektedir.

Yılların uzmanlığı ve endüstrinin derin bilgi birikimi ile, sorun ne olursa olsun size destek olmak için burada olacağımıza emin olabilirsiniz.