Sağlık Asistans

Hayat Boyu Sağlık Partneriniz  

Sağlığımızın ve sağlık sorunlarının, bugün hepimiz için ne kadar önemli olduğu tartışılamaz.

Dünya genelinde nüfus ve tıbbi maliyetler arttıkça ve insanlar sağlık merkezlerine daha çok bağımlı oldukça, hastanelerde de bekleme sıraları daha uzun ve daha meşakkatli hale gelmektedir.

30 yılı aşkın bir süredir, Allianz Assistance, özel profesyonellerden oluşan ekiplerimiz sayesinde müşterilerinize kişiselleştirilmiş bakım ve destek sunmak için tıbbi ve sosyal alanlardaki uzmanlığını sunmaktadır.

 

Bilgi ve Tavsiye

Hastanelerde uzun bekleme sıralarından, internet üzerinde bulunan çelişkili bilgilerden kaçınmak için, Allianz Assistance telefon üzerinden tıbbi danışma hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinize bir kaza veya ani hastalık yaşamaları durumlarında ve hatta ani hastalık yaşamalarının önlenmesinde tıbbi danışma hattımız sayesinde hayatlarını kolaylaştırmalarına, sağlıklarını proaktif bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken müşterilerinize profesyonel ve onurlu bir şekilde yardım edilmesini sağlayarak müşteri ilişkilerinizi olumlu yönde geliştiriyoruz.

Danışman doktorlarımız, müşterilerinizle günlük hayatınızı kolaylaştırır, bilgilendirir, gerektiğinde acil tıbbi servislere yönlendirir ve sorunlarına doğru çözümü bulabilirler. Uzman doktor ve hemşirelerden oluşan ekibimiz soruları cevaplamak ve tavsiye vermek suretiyle zor zamanlar boyunca müşterilerinizi tıbbi danışma hattımız üzerinden desteklemeye hazırdır.

 

Diyetisyen Desteği ve Sağlıklı Beslenme Yöntemleri

Kişilerin yeterli, dengeli ve sağlıklı bir biçimde beslenebilmeleri için, yemek listelerinin hazırlanması, yiyeceklerin sağlığa uygun tekniklerle pişirilmesi, depolanması ve tüketilmesi, yanlış beslenme alışkanlıklarının tespiti, çeşitli hastalık durumlarındaki bireyler için uygun diyet planlarının hazırlanması gibi konularda katılımcılara bilgi, danışma ve organizasyon hizmetleri sağlanır.

 

Tıbbi Danışma Hattı

  • Belirli bir semptomda bir tıp uzmanından derhal cevap
  • Tıbbi sorular ve tedavi yolu ile ilgili bilgiler
  • İkinci tıbbi görüş ile rehberlik
  • 7/24 tıbbi uzmanlardan oluşan bir ekip
  • Gizlilik

 

Acil Ambulans Gönderimi

Müşterilerinize ihtiyaç duydukları tedavi yolunun her aşamasında (hastanede yatmadan önce, hastanede ve sonrasında) sağlık asistansı ve acil ambulans desteği sağlıyoruz. Yaralanma veya hastalanma durumunda; danışman doktorun kararıyla en yakın tam teşekküllü hastaneye, doktorlu ambulans ile ücretsiz olarak gönderilir.